Престольне свято і приміційна Служба Божа

І знову в парафії святого Миколая м.Кам’янське подвійне свято – Престольне свято і Приміція брата Олександра Могильного OFMCap. 

prestolne swiato_1

На початку Євхаристії настоятель парафії брат Адам привітав гостей – бр. Олександра і с. Анну із Дніпра, о. Збігнєва MS із Кривого Рогу, брата Павла і брата Леоніда, а також всіх парафіян, що залишили домашні справи і прийшли славити Господа та разом святкувати храмове свято.

Брат Олександр, який очолював урочисту Євхаристію, в своїй проповіді звернув увагу на святого який є покровителем нашої парафії, на його риси. Він один із найбільш знаних і шанованих святих в християнський Церкві. Про нього знають навіть маленькі діти, які очікують від нього подарунки на день Святого Миколая. Знаний він як милосердний, як той, хто вмів ділитися, як той, хто через свої діла милосердя показував Божу любов. Ту любов, яку людина шукає все своє життя.

prestolne swiato_2

Після Святого Причастя перед виставленими Пресвятими Дарами вся парафія разом з хором співала древній гімн “Тебе Бога прославляєм” (Te Deum). А після благословення кожен від мала до велика отримав особливе благословення з рук непресвітера і намащення єлеєм святого Миколая.

Супроводжував Урочисту Службу Божу чудовий спів хору “Canticum Novum”, під керівництвом Альберта і Генрієтти Роже.

На кінець урочистості брат Адам подякував хору і привітав із 19-річчям, яке хор відзначав на день святого Миколая. Також вітаємо із днем народження пана Альберта – многая літа і нехай Божа благодать наповнює Ваше життя і надихає на подальше служіння Богові і парафії!

prestolne swiato_3

Та на цьому свято не закінчилось. Для присутніх на святі дітей, святий Миколай приготував неочікуваний презент – несподівані солодощі.

prestolne swiato_4

Більше фото у фотоальбомі

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net