Христос народився! Славімо Його!

Близько о півночі 24 грудня, напередодні Різдва Христового храм почав наповнюватися парафіянами і гостями різного віку: від немовлят до літніх бабусь і дідусей. Залишивши домівки і теплі ліжка віряни прийшли до костелу, щоб разом святкувати народження Спасителя. 

Рівно о півночі в повній темноті настоятель брат Адам разом з братами Павлом і Леонідом та міністрантами, виніс фігурку Немовляти Ісуса і поклав до шопки. Пролунало привітання: Христос народився! – Славімо Його! Засвітилося світло і розпочалась Урочиста Євхаристія.

 rizdwo_2

В проповіді настоятель брат Адам звернув увагу на те, що: “Бог прийшов до людей як маленька дитина, як смиренна людина… Він прийшов на землю саме для тебе, щоб ти міг з Ним переживати свої проблеми… І коли ти дозволиш Богу увійти в своє життя, Він почне творити чудеса в твоєму житті… Сьогодні Бог запрошує тебе знову повірити, що Він є в твоєму житті, щоб ми могли побачити Його в своєму повсякденні, … щоб могли прийти до Нього коли цього потребуємо. Він став маленькою дитиною, щоб ти міг прийти до нього. Він не хоче щоби ти Його боявся, Він хоче щоб ти приходив до Нього з радістю, Він хоче міняти твоє життя…” І на кінець проповіді, брат Адам запросив усіх сьогодні-завтра знайти час на молитву і попросити, щоб Господь показав де Він є в твоєму житті, щоб ти міг побачити Бога в своєму повсякденному житті. Господь хоче творити чудеса в нашому житті!

Сьогодні надзвичайна ніч, надзвичайна Урочистість Різдва Господнього. Сьогодні Господь творив маленькі чуда в нашій парафії.

Хіба не чудо, що вперше за останні роки не вистачило однієї комжи для міністранта? Прийшло дітей більше, ніж зазвичай і ніхто не очікував цього!

Хіба не чудо Першого Причатся, яке прийняв сьогодні Олексій – надзвичайний, чудовий хлопець?!

Хіба не чудо, що вночі храм був наповнений парафіянами і гостями настільки різного віку – від тримісячного Аарона до майже 90 річної Регіни?!

Вітаємо Олексія, який сьогодні вперше прийняв Ісуса в Святому Причасті.

rizdwo_1

Дякуємо хору Canticum Novumпід керівництвом Альберта і Генрієтти Роже за чудовий спів, яким вони прикрашають Служби Божі! Парафіяни навіть не уявляють Урочистості без супроводу цього прекрасного співу.

rizdwo_3

Більше фото у фотогалереї

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net