ХХХ Неділя звичайна, рік А

 25.10.2020

  

1. Дякуємо спільноті Віднови у Святому Дусі за приготування храму до сьогоднішнього святкування Неділі та прибирання душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння спільноту поляків.

2.  На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

* середа, 28 жовтня – свято святих Апостолів Симона і Юди Тадея.

3. Наступна Неділя, 1 листопада УРОЧИСТІСТЬ ВСІХ СВЯТИХ.

В неділю, 1 листопада їдемо на цвинтар в Романково. Зустрічаємося на цвинтарі на центральному вході об 11:45. На цвинтар на Соцмісто їдемо у понеділок, 2 листопада. Зустрічаємося на цвинтарі на центральному вході о 11:00.

4. Закінчується місяць жовтень. Щиро запрошуємо всіх до спільної молитви на Розарію перед Пресвятими Дарам кожного дня після Євхаристії на 8:30. Останній день – субота, 31 жовтня.

5.  Місяць листопад присвячений молитвам за наших померлих родичів і близьких. Тому просимо Вас записувати друкованими літерами імена Ваших померлих на листочках та віддавати до закристії. За померлих будемо молитися коронку до Божого Милосердя після кожної Служби Божої.

6. Зустрічі для кандидатів у міністранти відбуваються кожної суботу о 10:00.

7. Зустрічі для молоді від 14 року життя будуть проходити кожної п’ятниці о 18:00.

8. В Україні зміниться поділ на зони карантину. Наше місто Кам’янське увійшло в помаранчеву зону. За новими правилами карантину дозволяються масові заходи за участі не більше 20 осіб, перебування у громадських місцях в масках або респіраторах.

Служби Божі в неділю в нашій парафії будуть відбуватися за наступним розкладом – 8:00, 10:00, 18:00. Обов’язковий попередній запис!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2020 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net