ХІ Неділя Звичайна, рік Б

13.06.2021

1. Дякуємо Францисканському Ордену Світських та парафіянам за приготування храму до сьогоднішнього святкування Неділі та прибирання душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння І та ІІІ неокатехуменальні спільноти.

2. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

* середа, 16 червня – спомин блаженних Аніцета Коплінського, Генріха Кшиштофіка, Флоріана Стенпяка, пресвітерів, Фіделіса Хойнацкого і Симфоріана Дуцкого, монахів, а також 103 Товаришів, мучеників;
* четвер, 17 червня – спомин святого Альберта Хмельовського, монаха, OFMCap.

3. Запрошуємо на червневі молебні до Пресвятого Серця Ісуса. Заохочуємо до спільної молитви в намірах про припинення поширення епідемії короновірусу та закінчення війни на Сході України. З понеділка по суботу після кожної Святої Меси, а в неділю – перед Євхаристією na 10.00. Заохочуємо всіх, хто не може прийти на Євхаристію молитися в цій інтенції у себе по домівках.

4. Кожної неділі перед вечірньою Службою Божою запрошуємо на спільну молитву за Україну. Початок молитви о 17:30.

5. В наступну неділю, 20 червня о 16:00 запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч з отцем Андрієм та членами групи Ал-Анон із Запоріжжя. Ал-Анон це групи взаємодопомоги для родичів алкоголіків і відомі по всьому світі аналогічно до груп АА (Анонімні Алкоголіки). Якщо у вашій родині є алкозалежна особа у Ал-Алон Ви зможете знайти підтримку.

6.Запрошуємо долучатись до діл милосердя – кошик для продуктів, речей і пожертв для убогих знаходиться біля фігури святого Антонія. Кухня для убогих працює три рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця). Запрошуємо приходити на роздачу гарячих обідів о 12:40.

Щиро дякуємо всім добродіям за будь яку допомогу.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2021 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net