ХХVІІ Неділя Звичайна,

рік В

02.10.2022

1.  Дякуємо спільноті Віднови у Святому Дусі  за прибирання храму та душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння спільноту поляків.

2. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

* вівторок, 4 жовтня Урочистість святого Франциска Ассізького, диякона, засновника Трьох Орденів;

* середа, 5 жовтня – спомин святої Фаустини Ковальської, діви;

* четвер, 6 жовтня – спомин блаженного Інокентія з Берцо OFM Cap, пресвітера;

* п’ятниця, 7 жовтня – спомин Пресвятої Діви Марії Святого Розарію.

3.  В наступну неділю, 9 жовтня, після Служби Божої відбудеться музично-театралізована вистава «Новітня історія Кам’янського костелу». Початок о 11:30.

4.  Жовтень місяць в Католицькій Церкві в особливий спосіб присвячений Діві Марії, а саме – Її вшануванню через молитву Святого Розарію. В нашій парафії від 1 жовтня будемо молитися на розарію з поклонінням Пресвятим Дарам – з понеділка по суботу після Служби Божої на 8:30, в неділю перед Євхаристією о 9:30 та 16:30.

5.   Святіший Отець Франциск запросив нашу парафію до молитви на вервиці. Він
попросив родини вдома молитися за мир на нашій землі. Папа Франциск передав нам вервицю з рук кардинала Краєвського. Хто бажає взяти участь у цій молитві, може записатися в захристії. У неділю ми отримаємо вервицю. Молимося по одній частині кожного дня, бажано всією сім’єю ввечері. Вервицю приносимо в суботу чи неділю перед Євхаристією о 10:00.

6.   Запрошуємо долучитись до діл милосердя – кошик для продуктів, речей і пожертв для убогих знаходиться біля фігури святого Антонія. Кухня для убогих працює три рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця). Запрошуємо приходити на роздачу гарячих обідів о 12:40.

Щиро дякуємо всім добродіям за будь яку допомогу.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net