ІV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ,

рік А

29.01.2023

1.  На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

*  у понеділок, 30 січня, – спомин святої Гіацинти Маріскотті, діви;
*  у вівторок, 31 січня, – спомин святого Джованні Боско, пресвітера;
*  у четвер, 2 лютого, – Свято Стрітення Господнього. Під час Служби будемо молитися за заступництвом святого Івана Павла ІІ. Молитовні наміри можна скласти у боковій нефі біля реліквій святого;
*  у суботу, 4 лютого, – спомин святого Джузеппе з Леоніссі, пресвітера, капуцина.

2. На цьому тижні є Перший Четвер, П’ятниця та Субота місяця. В п’ятницю священик буде відвідувати хворих. Якщо ви знаєте когось із наших парафіян, хто не може прийти до храму, але хотів би посповідатися, просимо повідомити нас.

3.  Запрошуємо тих парафіян, які ще не отримали таїнство миропомазання, на підготовку до прийняття цього таїнства. Зустрічі відбуваються по суботах, о 16:00 год., в нашій парафіяльній кав’ярні “У капуцинів”.

4.  В нашій парафії розпочинаються катехези Благовіщення, на які щиро запрошуємо усіх парафіян, а також ваших рідних та знайомих. Катехези розпочнуться в понеділок, 6 лютого, і проходитимуть щопонеділка та  щосереди. Початок о 18:00 год

6.  Дякуємо ІІ Неокатехуменальній спільноті за приготування храму до святкування сьогоднішньої неділі. На наступну неділю просимо прибрати храм і душпастирську частину Францисканський Орден Світських і парафіян.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net