ХХV Неділя Звичайна, рік Б

19.09.2021

1. Дякуємо спільноті поляків за приготування храму до сьогоднішнього святкування Неділі та прибирання душпастирської частини. На наступну неділю просимо про це служіння Францисканський Орден Світських та парафіян.

2. На цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

*  понеділок, 20 вересня – спомин святих Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чонг-Хазанга і сподвижників, мучеників. В цей день також молимося про беатицікацію Слуги Божого Серафима Кашуби, OFM Cap;
*  вівторок, 21 серпня – свято Святого Матея, Апостола і Євангеліста;
*  середа, 22 вересня – спомин святого Ігнатія з Санта Агати, пресвітера;
*  четвер, 23 вересняУрочистість святого Піо з П’єтрельчіни, покровителя Віце-Провінції Ордену Братів Менших Капуцинів в Україні та Росії;
*  субота, 25 вересня – Урочистість освячення нашого Храму.

3. Кожної неділі за півгодини до ранішньої Служби Божої молимося перед виставленими Пресвятими Дарам Коронкою до Божого Милосердя або Розарієм за нові покликання до священства та чернечого життя, за припинення пандемії та в особистих намірах, а перед вечірньою Службою Божою запрошуємо на спільну молитву на Розарію за Україну.

4. Запрошуємо долучатись до діл милосердя – кошик для продуктів, речей і пожертв для убогих знаходиться біля фігури святого Антонія. Кухня для убогих працює три рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця). Запрошуємо приходити на роздачу гарячих обідів о 12:40.
Щиро дякуємо всім добродіям за будь яку допомогу.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2021 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net