Ходить по землі Святий Миколай …

“Ходить по землі святий Миколай,
Тільки ти засни і його чекай.
Ти лише повір в те, що він прийде,
Якщо будеш ти добрим до людей”.

Цього дня малеча чекає з нетерпінням і … трохи з острахом… Чи прийде святий Миколай? А який подарунок він принесе – смаколики чи …може лозину?..

Пізно ввечері 6 грудня, коли вже було темно на вулиці, храм почав наповнюватися дітлахами, які приходили хто з батьками, хто з бабусею чи дідусем, а хто із старшими братиками та сестричками. Дітвора зібралась, а де ж Святий Миколай? Поки дитячий хор співав для присутніх пісню “Я нечемний був у школі”, зателефонував святий Миколай і попередив, що дорогу занесло снігом, та він вже в місті і скоро буде в костелі.

swiatyj mycolaj (1)

І ось у супроводі Ангела-Помічниці і дзвін дзвіночків із величезним армійським мішком завітав Миколай. Та радість малечі трохи була під загрозою, бо Миколай повідомив, що в нього подарунків на усіх дітей не вистачить, бо в мішку залишилось всього … шість подаруночків і він навіть не знає як їх розділити на таку велич дітвори. Тут на допомогу прийшов брат Адам, настоятель парафії, і швиденько “порахував”. Хто співав що до нього Миколай не прийде – залишається без подарунків, кому більше ніж 12 років, теж не отримають подарунки від Миколая і ще, і ще “відраховував” брат Адам, так що на кінець залишилось всього 5.
Що робити? Діти збентежені! Та святий, він на то і святий, щоб найти вихід у будь якій ситуації.

swiatyj mycolaj (2)

Миколай попросив свою помічницю, віднести той подарунок що залишився і покласти до свого мішка, а сам Миколай сподівається на чудо і буде роздавати подарунки до тих пір поки подарунки не закінчаться в мішку, або … поки всі діти не отримають подарунки. І сталося маленьке чудо – подарунків вистачило на всіх!

Миколай роздавав подарунки, а дитячий хор час від часу тішив Миколая своїм співом. Деякі діти приготували свої подарунки – вірші, пісні, малюнки і навіть одна дівчинка випекла печиво для святого Миколая.

swiatyj mycolaj (3)

Добре бути в гостях, та прийшла пора святому Миколаю відправлятися в дорогу, до інших дітей, які ще чекали на нього.

До зустрічі в наступному році, Святий Миколай!

 

Більше фото у фотоальбомі

Сохранить

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net