Дві події в один день

 Сьогодні, 19 грудня 2014 року, в парафії святого Миколая відбулась велика подія. Святий Миколай, покровитель римо-католицької церкви в м. Дніпродзержинськ, по справжньому чудотворець і піклується про свою парафію.
Більш чим за сто років паркан навколо храму майже тримався, в багатьох місцях був напівзруйнований і в кожну мить готов був впасти під тягарем років. Багато хто давав обіцянку відновити паркан, та слово залишалося порожнім і не виконаним за різних обставин. Але Господь турбується про своє «майно» і в цьому року нарешті паркан було.

На початку Святої Меси настоятель, бр. Ярослав Федірчук, запросив Олександра Слоневського, який є прихожанином парафії, розповісти про ікону, що була виставлена в храмі. Ікона на вигляд була дуже стародавньою і раніше в костелі ніхто її не бачив. Пан Олександр розповів про чудо повернення ікони до храму.

Освячення ікони було заплановано на кінець Меси, та промова п. Олександра надихнула єпископа одразу освятити образ Ченстоховської Божої Матері.

Під час проповіді єпископ показав, що ми є такими самими, як і Захарій з уривка Євангелія на сьогодні. Ми, як і він боїмося повірите в те, що Господь може і хочу творити чудеса і в нашому житті. І не треба думати, що Господь Ісус прийшов на землю заради когось. Ні! Навіть якби ти був один на всій земній кулі, то задля твого спасіння Господь прийшов би на землю. Дружина Маноаха (Суд 13, 2-7. 24-25) з першого читання повірила ангелу і хоча була неплідною, народила сина Самсона. Захарій, слуга Бога, боявся повірити архангелу Гавриїлу, що його дружина Єлісавета народить сина в неплідному віці. Марія повірила словам архангела Гавриїла і народила Божого Сина. Якщо ми не будемо вірити у те, що Господь і сьогодні хоче творити чудеса в нашому житті, то ніколи їх не побачимо. Тож, давайте вірити, не боятися і очікувати на Божі чуда в нашому житті – запрошував єпископ Ян.

Одразу після Служби всі вийшли на подвір’я храму і з піснями прослави Бога пройшли за єпископом, який освятив новозбудований паркан. Після освячення, багато людей поверталося до храму, щоби вшанувати Марію, подякувати Богові, та віддати Божій Матері свої турботи.

На освячення нового паркану приїхало багато гостей: Єпископ Ян Собіло, альбертин бр. Марек із Запоріжжя; о. Збігнєв Бескур MS – настоятель та o. Юзеф Блажей із Нікополя; о. Юзеф Кшишиха MS – настоятель монастиря, о. Єжи Ліс MS – настоятель парафії та сестри Францисканки Місіонерки Марії: с. Малгожата Ставіцька – настоятелька та  с. Людмила Біляк – з Кривого Рогу; о. Лукаш Майдан ОМІ – настоятель парафії з Полтави; бр. Мар’ян Мельничук OFM Conv – з Кременчуга; о. Віктор Вонсович з Красноармійська Донецької обл.; бр. Збігнєв Савчук OFM Cap – настоятель, бр. Матій Стибурський OFM Cap та бр. Володимир Процько OFM Cap та сестри уршулянки: с. Еліна Бабій та с. Тетяна з Дніпропетровська; бр. Андрій Кінель OFM Cap з Київа.

Нехай Господь за молитвами свої вірних, та заступництвом святого Миколая і надалі творить чудеса у нашому житті.

Більше фото у галереї


« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net