Христос хоче народитися в твоєму серці!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Рівно о півночі в повній темряві Літургійна Служба, на чолі з настоятелем парафії братом Адамом Врубель OFMCap, увійшла до храму. Фігурку маленького Ісуса настоятель урочисто помістив на почесне місце у вівтаря на розгорнутому Слову Божому.

“Час Адвенту кожен пережив особисто, зі своїми очікуваннями, сподіваннями та постановами. А сьогодні, саме в цю ніч, Господь хоче народитися в твоєму серці, в такому, яким воно є на цей момент – зі страхами та недовірою, з брудом гріха та бунтом”  – з цими словами звернувся до присутніх настоятель. Заохочуючи далі в проповіді відкрити своє серце, брат Адам наголосив: “Якщо ти прийшов в цю ніч на Пастерку, долаючи різні перешкоди та труднощі, якщо ти відчув бажання прийти саме сьогодні вночі на цю Євхаристію – це Господь запросив тебе і ти відповів Йому своїм рішенням. Зроби ще один крок – дозволь Ісусу прийти в твоє серце!”

Радісну та святкову атмосферу під час Пастерки створював чудовий спів хору “Canticum Novum“. Сердечна подяка учасника хору та керівникам Альберту та Генріетті Роже.

Після закінчення Пастерки і ділення оплатками всі з нетерпінням очікували на відкриття шопки. Вже майже десять років брат Адам будує власноруч Різдвяну шопку, яка кожного року викликає багато радощів у дітлахів та спонукає дорослих приїжджати до нас в гості навіть з інших міст України.

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net