Стати в правді перед самим собою

Час Адвенту це час, коли ми очікуємо на прихід Ісуса. Але це також і час коли ми можемо шукати відповіді на питання – хто я такий? Які мої відносини з Господом? Що найбільше мене вбиває і чого я боюся? Що Господь хоче для мене? Щоб знайти відповіді на ці та інші питання спільнота Віднови у Святому Дусі виїхали до Кривого Рогу. Адвентові реколекції, які відбулися з 10 по 12 грудня, для спільноти провів брат Адам Врубель OFMCap, настоятель нашої парафії та духовний керівник спільноти.

Стати в правді перед собою і відкрити ким насправді я є – нелегко. Проте прийняти правду необхідно щоб зрозуміти чого Господь бажає для мене, яка Його воля на моє життя. Відкрити правду про себе, щоб дозволити Богу змінити твій погляд на життєві обставини і відношення до всього, що відбувається в твоєму житті. Відкрити Бога, щоб дозволити Йому вести тебе і діяти в твоєму житті.

Спільнота Віднови у Святому Дусі сердечно дякує духовному наставнику брату Адаму за проведені реколекції та настоятелю парафії Успіння Пресвятої Діви Марії о. Єжи Ліс MS за теплий та гостинний прийом. Нехай Сам Господь буде винагородою для кожного з них!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net