Час Адвенту

Як краще пережити час Адвенту – такою була тема дня зосередження, який переживала сьогодні,  в першу Неділю Адвенту, спільнота обнови у Святому Дусі “Преображення”.

preobrazenia_dz_27.11.16_1

В конференції брат Адам звернув увагу на такі питання – чим є час Адвенту, як краще пережити цей час, Хто може допомогти пройти шлях навернення? Час Адвенту – це час, коли Господь бажає щоб ми увірували, що Господь є в нашому житті, такому яке воно є. Час Адвенту – це час коли людина може відкрити Бога в своєму житті, стати в правді перед собою і перед Богом, і прийняти себе таким яким є. Час Адвенту – це час, коли ти можеш відкрити що Господь є близько, і що Він хоче увійти в твоє життя, таке яке воно є. Час Адвенту – це час коли ти можеш повірити в цю правду і прийняти її.

Віра – це мої відносини з Богом! А допомагає відкрити і прийняти правду про себе і про Бога – Святий Дух. Це Він відкриває Бога в Слові Божому, в обставинах нашого життя, на особистій молитві. Це Він допомагає відкривати наслідки гріха – розірвання особистих відносин з Господом.

Час на адорації Ісуса в Пресвятих Дарах промайнув швидко. Кожен отримав щось особисте, та єднало всіх відчуття миру в серцях.

preobrazenia_dz_27.11.16_2

Євхаристія закінчилась традиційною молитвою прослави і вдячністю Господеві за всі отримані благодаті.

preobrazenia_dz_27.11.16_3

Закінчився день зосередження агапою і діленням пережитим і отриманим за цей день.

За все Богу подяка! І велика подяка духовному наставнику спільноти “Преображення”, настоятелю парафії св. Миколая – брату Адаму. Нехай Господь щедро благословить його служіння, особливо під час цього Адвенту!

preobrazenia_dz_27.11.16_4

 

Більше фото у фотогалереї.

 

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net