Святий Миколай ти до нас завітай

Свято, розпочате вчора, мало своє продовження сьогодні – до парафіяльних дітей завітав святий Миколай. З нетерпінням чекали дітлахи на прихід Святого Миколая. Та питання настоятеля брата Адама Врубель – чи пам’ятають діти що саме обіцяв святий в минулому році – змусило всіх замислитися. Адже Миколай обіцяв приїхати якщо буде сніг. А на дворі замість снігу хлюпає дощ.

Наступне питання брата Адама змусило призадуматися не тільки дітей, але і батьків. Чи був ти слухняним цілий рік? Дехто з дітей чесно відповідав – ні. Деякі діти знайшли вихід – а я сьогодні допомагав мамі! Проте батьки не так швидко давали відповідь на питання – чи були діти слухняні? Врешті-решт вирішили, що нехай святий Миколай сам вирішує хто заслуговує в цьому році на подарунок.

Трохи поблукавши по місту, Миколай знайшов таки дорогу до храму і подарунки привіз для усіх діточок. Та і дітлахи приготували подарунки для Святого – малюнки і віршики, пісні та навіть молитви розказували Миколаю.

Щиро дякуємо всім добродіям! Завдяки вашим щирим серцям діти отримали чудові смачні подарунки! Нехай Господь винагородить кожного добродія з усією Своєю щедрістю!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net