Поглиблення відносин з Богом через скрутацію

Католицька Церква багата на різноманітні форми читання Святого Письма. Однією з таких форм є скрутація – молитовне «дослідження» Слова і свого серця.

Допоможи мені, Господи, пізнати який Ти є, та допоможи пізнати мені самого себе!

Коріння молитовного читання Божого Слова

Чим є справжнє життя християнина? Це жити для слави Божої, тобто своїм життям прославляти Бога, вчинити своє життя літургією.

Християнство бере свій початок від єврейської культури, звичаїв та релігії, тому звернемося до Талмуду – головної книги єврейського народу. Коментарі, що містяться в цій книзі, допомагають краще зрозуміти та заохотити до поглибленого молитовного читання Слова Божого.

Дослідження Святого Писання в Талмуді

Скрутація Святого Писання

Під час скрутації ми не проводимо біблійне дослідження розумом, це молитовна зустріч з Господом. В цій молитовній зустрічі шукаємо контакту з Богом і в цьому нам допомагають Біблійні тексти, аби у молитві зустрітися з Богом.

Під час скрутації поволі читаємо надані тексти зі Святого Писання і розважаємо над ними. Не має потреби прочитати всі тексти, то якщо деякі тексти торкаються твого серця або промовляють до тебе особливим чином, достатньо залишитися лише в цьому Слові, зупинитися саме на цих уривках.

Технічні рекомендації до роздумів над Словом під час скрутації

Приготувати аркуш паперу та авторучку. Під час роздумів записувати зміст вірша та координати (напр., «І дивувався з їхньої невіри. Потім ходив по довколишніх поселеннях і навчав». Мк 6, 6) і поруч коротенько записати те, що Господь промовив до мене під час читання або роздумів над цим уривком. Також можна додатково прочитати попередні декілька віршів для кращого зрозуміння про що йдеться мова у даному вірші

Приблизний план скрутації

За матеріалами о. З.Червінського та Малих Сестер Непорочного Серця Марії

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net