Клоун з Польщі в гостях у “Творчої Майстерні”

А ви любили в дитинстві ходити в цирк на клоуна? Сьогодні, 24 жовтня, до дітей із “Творчої Майстерні” завітав відомий в Польщі клоун Болеслав Огожельскі. Він вже багато років працює як волонтер з важкохворими та невилівувально хворими дітьми.

Очікуючи на прихід гостя ми трохи згадали хто допомагає нам кожного дня. Так, це наші Ангели-Охоронці. І після руханки “Як високий так і низький може буть святим”, малювали своїх Ангелів-Охоронців. Дехто це родив вперше в житті.

І саме в цей час до нас неочікувано завітав гість. Радість дітей, їх емоційний настрій були занадто сильні щоб всидіти на місті та вести себе чемно. Було шумно та весело. Кожен впродовж зустрічі отримав невеличкі презенти та солодощі.

Та і дітлахи приготували для такого гостя свої невеличкі презенти – листівки зроблені власноруч та навіть спечений домашній кекс.

І що цікаво, мовний бар’єр не був перешкодою для спілкування. Інколи діти відповідали на запитання клоуна раніше, ніж чули переклад.

Щиро дякуємо Fundacja Dzieło Miłosierdzia Bożego PORT за влаштування такого яскравого свята для наших дітей! Нехай Господь благословить ваші добрі серця!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net