Якщо хтось хоче йти за Мною…

«Якщо хтось хоче йти за Мною, нехай зречеться самого себе, візьме свій хрест, і слідує за Мною.» (Мт 14, 24)

Святий Франциск почувши запрошення Бога йти за Ним, відповів згодою. І життя колишнього розпусти, пияки перемінилося кардинально.

Минуло понад 800 років, та досі є ті, хто бажає наслідувати Христа і обирає для цього шлях святого Франциска. Ось і сьогодні в нашій парафії свято. Свято не тільки ФОС, але і для всієї парафіяльної спільноти.

Під час Євхаристії дві сестри з нашої парафії, Клара-Світлана Богунова та Ірина Дубровьска, підтвердили своє бажання йти дорогою святого Франциска. В присутності брата Володимира Процька OFMCap, до постуляту та новіциату Францисканського Ордену Світських приймав брат Віталій Сташевський, старший Криворізької спільноти ФОС.

Брат Володимир Процько є духовним асистентом Криворізької спільноти і Південно-східного регіону ФОС. Під час святкування він розповідав про життя святого Франциска, про формацію, діяльність і структуру францисканського ордену світських, про святу Клару.

Розділити радість із францисканцями долучились сестри із спільноти віднови у Святому Дусі. Разом в теплій дружній обстановці час пролетів швидко.

Щиро бажаємо Ірині (новіціат) та Кларі (постулят) Божого благословення та витривалості на шляху до вічних обітів!

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net