Перегринація ІКОНИ «Цариця Францисканської Родини»

Ікона «Цариця Францисканської Родини» подорожує, постійно знаходиться у русі – живе, страждає, переносить труднощі, але як живий паломник, насолоджується цим пережиттям: новими відкриттями, новим досвідом, новими зустрічами і знайомствами.

Під впливом Духа Святого, натхненні Його настановами, світські францисканці з Литві разом зі своїми духовними асистентами прийняли рішення поділитися з братами і сестрами Францисканської Родини великим скарбом  – мощами І ступеня святих Франциска і  Клари з Ассізі та святої Єлизавети з Угорщини, якими Господь обдарував їх декілька століть тому.

Ікона «Цариця Францисканської Родини» не є мертвою, просто зображенням Матері Божої з маленьким Ісусом. Вона має подих життєдайний, а у єдності зі святими мощами «менших біднячків» свідчить про ВЕЛИКУ ЛЮБОВ.

Ця Ікона є прославленням Божого милосердя, Божої любові, Божої діяльності у житті людини.

Її створено у Литві Францисканським іконописцем братом Carlo Bertagnin OFM в 2018 році з нагоди ІІІ-го Європейського Конгресу Францисканського Ордену Світських (OFS)  та Францисканської Молоді (ФМ), який проходив під гаслом «Хто вірує в Мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» (Йн 7,38).

17 березня 2018 року її було освячено в Медінінкаї (Литва), таким чином вона розпочала своє паломництво по європейських спільнотах ФОС та ФМ.

Місія паломництва Ікони – це відвідати всі Спільноти францисканців світських та молоді. Також її можуть вшановувати у чернечих згромадженнях та у францисканських парафіях.

01 листопада 2018 року в свято Всіх Святих Матінка Божа, Ісус та святі Франциск, Клара та Єлизавета завітали до нашої парафії, щоб зустрітися зі світськими францисканцями та ченцями францисканцями з І Ордену OFMCap.

Францисканці разом з парафіянами урочисто зустріли Ікону.

Протягом трьох днів насолоджувались її присутністю в нашій парафії, молились, вшановуючи Господа через найдорожче свідчення Його любові.

03 листопада 2018 року ікона «Цариця Францисканської Родини» мала нове місце відвідин – Місцева Спільнота ФОС м. Кривого Рогу.

Світські францисканці у єдності з братами-ченцями францисканцями з І Ордену OFMCap супроводжували її до наступного місця паломництва.

Дякуємо Богові за наше покликання, за дар великої ФРАНЦИСКАНСЬКОЇ РОДИНИ, за єдність, за підтримку, за любов і довіру до нас – Його синів.

 

Наталія Андрейченко OFS,
м. Кам’янське, Дніпропетровська область, парафія святого Миколая

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net