Який шлях пролягає в твоєму серці?

Сьогодні, 5 грудня, ми відзначали престольне свято – Урочистість святого Миколая, який є покровителем нашої парафії. Від початку будівництва, роки розквіту парафії, десятиліття переслідування, відновлення костелу відбувалося багато різних подій, змінилося не одне покоління та незмінною залишалася віра відкритих сердець священників, що служили в цій парафії та парафіян.

“Якою дорогою ми йдемо? Який шлях прокладаємо в своєму серці? Кому дозволяємо вести нас дорогою, що проходить через наше серце?” – з цими питаннями звернувся єпископ Павло Гончарук до присутніх парафіян та гостей. Під час своєї проповіді єпископ звернув увагу на те, що бути християнином – це бути відкритим на Божу благодать, дозволяти Богу вести тебе Його стежками та діяти в твоєму житті. Бути християнином це не виконання якихось приписів, Це постава твого серця – творити добро!

Розділити з парафіянами свято приїхали гості з Кривого Рогу – настоятель Римо-католицької парафії Успіння Пресвятої Діви Марії о. Єжи Ліс MS та альбертинець брат Вєслав Кашмарчик із Запоріжжя. Також серед присутніх були убогі, що приходять до Кухні святого Антонія.

 

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net