Відповідальність за створіння

Несподіванка чекала парафіян, які зібралися на недільну Святу Месу в храмі св. Миколая 22 березня. На запрошення настоятеля бр. Ярослава до костелу завітали священики УГКЦ – о. Ігор Пагулич із Дніпродзержинська та о. Михайло Неїжмак із Макіївки.

Отець Михайло в проповіді звернув увагу віруючих на дві Заповіді Любові. Головна тема що звучала – не може людина любити, шанувати іншу людину, якщо спершу не полюбить Бога. Від цієї любові народжується любов до себе і до інших. Якщо ти любиш тільки себе, то невзмозі любити Бога, а тим паче іншого. І любові випливає надія та віра. Саме на любові, надії та вірі мусить будувати своє життя справжній християнин.

Після закінчення Святої Меси, о.  Михайло розповів про бюро в  УГКЦ з питань екології,  яке  проводить ініціативу «Екологічне навернення для порятунку створіння». Робота Бюро направлена на формування відповідального ставлення вірних до Божого створіння. Людина часто не замислюється над навколишніми природними ресурсами – повітря, вода та ін. Це все  створив Господь щоб ми користувалися і  мали життя. Не замислюючись, сучасна людина постійно забруднюю те, що потім вбиває її саму. Тому основною метою Бюро з питань екології є розповсюдження вчення Церкви щодо збереження екології, співпраця з державними установами з питань екології та навколишнього середовища, поширення серед віруючих, семінаристів, катехетів, душпастирів норм та правил етики. “Дорослих дуже важко перевчити, але ми можемо навчити дітей бережно ставитися до навколишнього середовища. З цією метою в минулому році було створено міждієцезіальний дитячий табір,  в якому діти могли поглиблювати свою віру, приймати участь у Святій Месі, сповідатися, відпочивати та кожного дня пізнавати природу, вчитися бережному ставленню до природних ресурсів”. Отець Михайло зауважив, що час Великого Посту є дуже доброю нагодою аби постом, молитвою та милостинею долучитися до екологічного навернення.

Під кінець зустрічі всіх присутніх чекала ще одна несподіванка. Отець Михайло разом з настоятелем бр. Ярославом та усіма присутніми помолилися молебнем УГКЦ.
А на згадку про цікаву зустріч кожен отримав від отця невеличкий “презент”.
 Більше фото тут

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net