Пальмова Неділя

Піднесіте верхи свої, брами, і піднесіте, входи відвічні, і ввійде Цар слави! Хто ж то Він, той Цар слави? Господь Саваот Він Цар слави! Села.(Пс 24. 9-10)

Сьогодні разом з усією Католицькою Церквою віряни римо-католицької парафії святого Миколая святкували Пальмову Неділю.

Перед початком Святої Меси, бр. Ярослав зачитав уривок із Євангелія про вхід Ісуса в Єрусалим. В короткій проповіді настоятель звернув увагу присутніх що ми так само як і євреї сьогодні зустрічаємо Ісуса, визнаємо Його своїм Господом, а на другий день вже забуваємо про Спасителя. Тому час Великого Посту, це час аби навернути наші серця до Бога.

Після освячення гілок верби та пальмових гілок, розпочалась Свята Меса. Слухаючи про муки Христа, Його страждання, зраду спочатку Юди, а потім Петра, кожен, хто уважно слухав Слово Боже, міг побачити себе. Брат Ярослав також зауважив, що пророк Ісая  говорить про Ісуса, про Його страждання та смирення. Тому і ми маємо вчитися у Того, хто віддав своє життя, аби ми мали життя вічне. “Нема серед нас ні одного праведника, бо всі ми пихаті. Та якщо хоч одна людина з присутніх стане праведною, то це вже є добре, значить не даремно ми всі разом тут збираємося. Бо якщо буде хоч один праведник, то і храм цей залишиться і місто це встоїть”, – підкреслив настоятель.

Під час парафіяльних оголошень бр. Ярослав наголосив і запросив до більш глибшого переживання Тридіума Пасхального. Не просто приходити на Святу Месу та Літургію, а чувати, адорувати Ісуса у Пресвятих Дарах.

Щоби воскреснути спочатку треба вмерти!

Більше фото ТУТ

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net