Творча Майстерня відновила зустрічі для дітей та їх батьків

Після чергової перерви через карантин на COVID-19 зустрічі в Творчій Майстерні знову відновилися. Діти з багатодітних та малозабезпечених родин, з парафії та міста мають можливість раз на тиждень приходити до костелу на зустрічі Творчої Студії та Пізнавайликів.

Маленькі пізнавайлики з нетерпінням чекали нових занять, адже кожного разу вони дізнаються щось нове про біблійних героїв, разом із ними переживають та радіють, вчаться на їх прикладах як себе вести та бути слухняними Богу та батькам. Веселі старти та фізкультхвилинки допомагають фізичному розвитку непосидючих дітлахів. А виготовлення різноманітних поробок під час творчої частини не тільки приносять велику радість малюкам, але також розвиває дрібну моторику, творчу уяву і здібності дітей.

На заняття в Творчій Студії діти приходять разом з мамою або татом, бабусею чи дідусем. Це час не тільки творити щось цікаве, корисне, красиве. Це також час коли діти і батьки можуть в атмосфері творчого натхнення разом спілкуватися, відкривати себе навзаєм, вчитися довіряти один одному.

На різноманітних майстер класах учасники Творчої Студії отримують нові навички, знання та вміння: приготувати мило власними руками, малювати пластиліном, зробити вазу із використаних картонних тубусів, магнітик-котика, адвентовий вінок, різдвяний свічник та свічку, годівничку для птахів та багато-багато інших поробок та цікавинок. Та найбільшу радість діти отримують від кулінарних гуртків, які проходять раз на місяць. Тут дитяча фантазія не має меж. Інколи навіть дорослі можуть чомусь навчитися від своїх дітей.

Можливість творити, спілкуватися з друзями, ділитися один з одним – це все присутнє в Творчій Майстерні. Адже Творча Студія та Пізнавайлики це майже сім’я. Творча сім’я, яку єднає любов до творчості та Бога.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net