Страсна П’ятниця

Другий день Пасхального Тридіуму в парафії святого Миколая розпочався з адорації Ісуса в темниці. В тиші збирались парафіяни біля темниці перед початком Літургії Поклоніння Хресту. В тиші священик в процесії з міністрантами увійшов до храму та не вшанував, як зазвичай вівтар поцілунком, а ліг долилиць перед вівтарем.

В проповіді після читання мук Христових, брат Адам звернув увагу, що Господь не забирає наші страждання, наші гріхи. Але і не залишає нас на самоті. В наших терпіннях Він присутній так само, як і був присутній коли страждав Його Син.

Велика П’ятниця – єдиний день в року, коли Церква не святкує пам’ятки смерті і воскресіння Господа, бо сьогодні вона звершується Христом в дійсності. Центральним знаком сьогоднішнього дня є Хрест – знаряддя смерті Божого Сина та джерело життя для нас.

Після того як фіолетова тканина була знята з Хреста, спочатку священики, потім сестри і міністранти, а далі і всі присутні могли вшанувати поцілунком Хрест, знаряддя Смерті і Перемоги Господа Ісуса Христа.

Ісус в Пресвятих Дарах був перенесений до гробу. І знову в тиші парафіяни могли перебувати з Ісусом, в тиші адорувати Того, Хто віддав за кожного з них Своє життя.

Фото

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net