Христос Воскрес!

Третій і останній день Пасхального Тридення в парафії святого Миколая розпочався з адорації Ісуса в Пресвятих Дарах. У відповідний час всі вірні зібралися біля вогнища на подвір’ї храму. Священики з міністрантами у процесії вийшли з храму і також направились до вогнища. Пасхальна Вігілія розпочалась від освячення вогнища і запалення Пасхалу, після чого всі присутні повернулися до храму. В повній темноті та тиші один за одним присутні запалювали свічки, яки тримали в руках.

Зазвучав Exultet – Пасхальне послання, літургійні читання, псалми, впроваджували в атмосферу Пасхальної ночі. Від утворення світу, через пророцтва до втілення і виконання стародавніх пророцтв про Месію, Його смерть і Воскресіння.

“Якщо ви прийшли шукати воскреслого Ісуса до храму, то ви помилились. Його тут нема. Він є там, де ви живите, де працюєте, де є ваш біль і ваші страждання. Якщо хочете побачити Воскреслого Господа, то повертайтесь додому, лягайте спати, а завтра як прокинетесь, відкрийте очі і ви побачите Воскреслого Ісуса. Якщо ви захочете, то зможете побачити Ісуса у своєму житті. А до храму треба приходити щоби черпати тут сили, слухаючи Слово Боже та приймаючи Святе Причастя”,  – с такими словами звернувся брат Адам до присутніх.

Під час третьої частини Пасхальної Вігілії ще одна маленька чудова дівчинка Вікторія-Емілія отримала хрещення. Вже на протязі декількох років в нашій парафія обряд хрещення визиває море емоцій і почуттів. За згодою батьків маленьку дитину священик повністю занурює у хрещельні води в баптистерії.

На кінець Пасхальної Вігілії, за традицією церкви, було освячено їжу, писанки, паски та пасхальних агнців.

Атмосферу Торжества підтримував чудовий спів хору “Canticum Novum” (руков. Альберт і Генріетта Роже).

Фото з Пасхальної Вігілії та Хрещення

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net