Співаємо і прославляємо Господа разом!

DSCF047324 січня 2016 року Недільну Євхаристію в нашій парафії супроводжував спів хору із Дніпропетровського костелу св. Йосипа під керівництвом Сергія Гаврилова (оперного співака Дніпропетровського академічного театру опери і балету).

На початку Святої Меси настоятель парафії брат Ярослав привітав гостей, які не зважаючи на сильний мороз -14º і приїхали славити Господа і співати колядки та щедрівки разом з парафіянами.

Євхаристія розпочалася з освячення води і солі та окроплення присутніх на знак оновлення хрещальної обітниці.

Під час проповіді настоятель звернув увагу вірних на Слово Боже, на те як ми приймаємо це Слово і що з ним робимо. І як казали вчителі Церкви перших століть, Слово потребує щоби Його колисали, немов немовлятко. Як мати колихає свої дитя, так і ми повинні пестити Боже Слово, носити його в своєму серці, і не тільки вивчати уривки напам’ять, а впродовж дня сягати подумки до цього слова, роздумувати над ним. І коли прийде час, що ми будемо шукати відповідь на свої питання, на вирішення якихось проблемних ситуацій, будемо стояти перед вибором і Господь, через Своє Слово, дасть нам підказку що ми маємо робити.

DSCF0513Літургійна частина, Євхаристія супроводжувалися чудовими колядками у виконанні хору дніпропетровської парафії. Після закінчення Служби Божої парафіяни не хотіли розходитися. І хор порадував ще своїм співом, а коли пролунали перші рядки молитви за Україну – “Боже великий, єдиний, нам Україну храни” усі підвелися.

Після завершення імпровізованого міні-концерту брат Ярослав запросив гостей до капличці Нагорної проповіді, показав і розповів про історію виникнення барельєфа, який виконав біженець із Донецьку знаний скульптор Олександр Порожнюк.

Дякуємо нашим сусідам за присутність на спільній молитві і чудовий спів. Нехай Господь помножить ваші таланти на радість тих, для кого ви співаєте і винагородить вас Своєю благодаттю!

Фото у фотогалереї

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net