Різдвяний концерт

Вже стало традицією в нашій парафії святого Миколая на Урочистість Богоявлення концерт чи вистава у виконанні дітей і їх батьків. Цей рік не став виключенням.

Дуже неочікуваним і цікавим був сам підхід, як передати Різдвяну подію, що відбулась більш як два тисячоліття тому.

… Пізно увечері онука звертається до дідуся з питанням – що ж особливо в цій ночі? І поволі, між колядками у виконанні дитячого хору і музичної групи з батьків і дітей, дідусь розповідає про Йосипа з Марією і народження Ісуса, про пастухів і про Трьох царів що прийшли зі Сходу, щоб  вклонитися Новонародженому.

rizdwianyj koncert_06.06.2016_(29)

Було ще декілька несподіванок – колядка, яка пролунала на різних мовах; Ангел, який з’явився майже під склепінням храму.

rizdwianyj koncert_06.06.2016_(47)

Атмосфера чуда, свята, казки, Різдвяна атмосфера поглинула всіх присутніх парафіян і гостей в костелі, а дитячій лункий спів, не міг залишити байдужим ні одне серце!

В Урочистість Богоявлення по закінченню концерту, незважаючи на пізній час, ніхто не спішив розходитись і колядки лунали і лунали надалі.

rizdwianyj koncert_06.06.2016_(58)

Велика подяка усім учасникам концерту, а особливо Вікторії Гоцирідзе, за гарний настрій, чудовий спів дитячого хору, за ідею і постанову. Нехай Господь з усією Своєю щедрістю благословить кожного причетного до цього неймовірного чуда!

Більше фото з концерту на Богоявлення у фотоальбомі

Фото з концерту на Свято Хрещення Господнього у фотоальбомі

 

аСохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net