Приміція о. Олександра Кушти

Приміція (від лат.Primitiae, prima missa – перша Меса) в католицькій церкві таку назву має перша Служба Божа, яку відправляє ново висвячений священик (neoprezbiter) в кожному храмі на протязі першого року після свячення. На кінець Божої Служби надається спеціальне приміційне благословення, що має ранг папського благословення. Папа Лев XIII в 1886 році приміційну Месу збагатив можливістю отримати повну індульгенцію (відпуст) при звичайних умовах. Під час цього благословення Господь в особливий спосіб надає великі благодаті через руки неопресвітера.

1 листопада в нашій парафії було подвійне свято – Урочистість Всіх Святих та приміційна Служба Божа неопресвітера о. Олександра Кушти. На Урочистість зібралися не тільки парафіяни, але й запрошені отцем спів-брати і сестри з греко-католицької парафії нашого міста.

Під час проповіді о. Олександр нагадав про те, що святість не є для обраних, до святості Господь запрошує усіх. Кожен святий змагався зі своїми слабкостями, мав свої гріхи, але кожен з них шукав Божої волі, намагався її розпізнати, прийняти та виконати. Так і кожен з нас може стати святим, а допомогою в цьому нам буде найперша цнота – розум, котрий ми маємо від Бога.

Після причастя було вшанування Ісуса Євхаристичного, Літанія до всіх святих та благословення Пресвятими Дарами. І на кінець всі зібрані змогли отримати особливе приміційне благословення неопресвітера о. Олександра, спочатку священики та сестри-черниці, а потім і всі вірні. Також кожен отримав образок з зображенням “Доброго пастиря” на згадку про сьогоднішню подію.

Доброго служіння, тобі о. Олександр!

По завершенню приміції парафіяни разом зі священиками відправилися на цвинтарі міста, де спільно молилися за померлих…

prima_missa_Kushta (1)
prima_missa_Kushta (2)
prima_missa_Kushta (3)
prima_missa_Kushta (4)

Більше фото у фотоальбомі

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net