Пасхальний Тридіум. Великий Четвер

Великий Піст 2017 року добіг кінця. Тридіум Пасхальний в Католицький Церкві дає можливість духовно пережити останні дні, години разом з Ісусом…

Урочистий вхід літургійної служби, піднесений спів “Слава во Вишніх Богу” під дзвін дзвіночків, у виконані хору “Canticum Novum” та парафіян і … на три дні в храмі наступить “тиша”.

DSCF4108

DSCF4114Несподіваною для присутніх стала пропозиція настоятеля парафії, брата Адама. Спочатку він сказав, що в цьому році не буде звиклого обряду омивання ніг. Не буде обрано 12 чоловіків, як це було завжди раніше. І звернувся до присутніх з пропозицією прийняти участь в обряді омивання ніг усіх, тобто кожного хто бажає, навіть жінок. І це необов’язково має бути тільки дванадцять осіб. Обряд омивання ніг буде тривати поки будуть ті, хто має це натхнення від Бога. Це було настільки неочікувано, що навіть в повітрі в першу хвилину відчувалось здивування, можливо для когось це був також і легкий шок. Та настоятель зумів знайти потрібні слова, щоб дати зрозуміти у чому саме полягає участь кожного в цьому обряді. “Коли Я тебе не вмию, – одрікає Ісус, – то не матимеш зо Мною частки”.

DSCF4136І ці слова торкнулися сердець. Почали виходити чоловіки, жінки і навіть діти, І ті, хто наважився на цей крок мали не тільки силі емоційні відчуття, а також і пережили в цьому присутність і близькість Бога, Його гарячу любов, яка надихає тебе служити іншим за прикладом Його Сина.

Дівчинки з групи дітей, які готуються до Першого Причастя принесли хліб і вино.

DSCF4142

DSCF4148Після Святого Причастя, Ісуса в Пресвятих Дарах було перенесено до, так званої, темниці, де Він і буде знаходитися до початку Літургії в п’ятницю.

DSCF4181А поздоровлення наших священиків, настоятеля брата Адама і вікарія брата Павля, з їх професійним святом відбулось вже в захристії. Теплі і щирі слова вдячності і побажання лунали з щирих сердець парафіян.

Adam Wrobel

Більше фото у фотоальбомі.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net