Нема Його тут, Він воскрес!

Великий Четвер починає Тридіум Пасхальний і вводить нас в Таємницю Спасіння. Розділити це свято з парафією приїхав єпископ Ян Собіло. В зверненні до парафіян під час своєї проповіді, єпископ наголосив і закликав присутніх бути за все вдячними Богові.

Дякуємо отцю Єпископу за присутність з нами на урочистій Євхаристії Господньої Вечері і бажаємо міцного здоров’я душі і тіла, Божого Проведіння в його служінні Господу та людям!

Урочисту Євхаристію Господньої Вечері продовжує Літургія Страждань Господніх у Велику П’ятницю. В тиші розпочинається ця Літургія. Вівтар оголоний зі вчорашнього дня. Читання з Євангелія від Івана впроваджує присутніх у страждання і смерть Ісуса. Центральною частиною цієї Літургії є відкриття і поклоння Хресту та Святе Причастя. Пресвяти Дари, вкриті прозорим велоном, переносяться до Господнього гробу…

Пасхальна Вігілія є кульмінацією Святого Тридення. У цю ніч уся Церква збирається, щоб святкувати Господню Пасху, тобто перехід Ісуса зі Смерті до Воскресіння. Літургійні читання проводять вірних від створення світу Богом, через випробування Авраама, вихід ізраїльського народу з єгипетського рабства, через пророків до воскресіння Ісуса Христа. Центральною частиною Пасхальної Вігіліє є відновлення хрещальних обітниць та Святе Причастя. З Христом ми помираємо, з Ним і маємо надію на воскресіння.

Щиро дякуємо хору “Сanticum novum” та його керівникам Альберту та Генрієтті Роже.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!! Смертю смерть подолав!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net