Канікули з Богом – Хто такі Святі?

Ось і закінчилися шкільні канікули. Та згадка про них залишиться в серцях дітей надовго. Під час днів з Богом молодші школярі почули багато цікавого – хто такі святі і хто може стати святим, кожен зміг побачити одного майбутнього святого у “чарівній скриньці”, також не тільки дізналися про декількох святих, а навіть “перенеслися” у ті часи і чудово відтворили деякі моменти із життя святого Антонія із Падуї, Франциска, Жасінти і Луції із Фатіми. Дізнались діти і про історію виникнення Хелоуіна, і чому християни не приймають в цьому участі, а святкують Урочистість Всіх Святих.

А ще було багато ігор, робили домашній пластилін і ліпили за своєю фантазією на конкурс, в якому з великою перевагою переміг жираф, їли смачний обід з капуцинської кухні і смаколики із чаєм.

Старші діти розважались не менш за своїх молодших друзів. Але і був час присвячений поважним питанням – намагалися розібратися з емоціями і їх наслідками, вчилися керувати негативними емоціями, такими, наприклад, як гнів, злість. Із задоволенням переглянули фільм “Сторожева фортеця” і трохи прогулялись по осінньому парку. 

Дякуємо Богу за дітей і чудово проведений час!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net