Храмове Свято в костелі Святого Миколая

Сьогодні, 3 грудня 2017р., наша парафія відзначала Храмове Свято. Урочисту Службу Божу очолив гість із Запоріжжя, отець Олександр Пухальський – вікарій Співкафедрального Собору-Санктуарію Бога Отця Милосердного. А розділити з нами цю радість приїхала група вірян з парафії святого Йосипа м. Дніпро, брат Ігор Гуменюк, OFMCap (із Воронежу). 

На початку проповіді, отець Олександр поділився: “Дуже люблю готичний стиль і цей храм завжди був у полі мого зору, як і Дніпродзержинськ, але ніяк не міг сюди доїхати і Бог, через волю єпископа здійснив мою мрію”. В своїй проповіді о. Олександр звернув увагу на те, що немало людей в своєму житті робить добро, та при цьому нарікають та багато чим залишаються невдоволеними. Та чи так ми мусимо робити добро? Як зразок він привів “винуватця” сьогоднішнього свята – Святого Миколая, який від щирого серця робив добрі справи, не залишався байдужим до біди іншої людини. І як пророк Єремія, про якого ми чули в першому читанні, з гарячим серцем, ревнісно виконував свої обов’язки, проповідував Слово Боже, займався своєю паствою. 

Цікавий приклад отець Олександр  привів із ладаном та вугіллям із кадила. Сам по собі ладан залишається маленькими камінчиками, але якщо його кинути на гаряче вугілля, то аромат ладану почують усі, і кожен може запалати серцем і, як дим від ладану, піднятися із вдячністю до Господа. А якщо розпалене вугілля наблизити до обличчя, то жар від нього можна відчути шкірою. Ось так повинно горіти і палати серце кожної віруючої людини, з таким жаром повинні ми нести Слово Боже іншим, тим хто з нами поруч, тим, хто потребує цього Слова. 

Дівчатка, які готуються до Першої Сповіді і Першого Причастя, зачитали молитву вірних і принесли Дари – Хліб (Гостію), вино і воду. 

Після виконання Te Deum і благословення присутніх Пресвятими Дарам, усі бажаючі, були намащені Манною Святого Миколая, яку цього року було привезено до храму із м.Бару. 

І на завершення парафіяльного свята, хор “Canticum Novum”, який відзначає своє 20-річчя, порадував парафіян і гостей чудовим співом на честь святого Миколая. Дякуємо Генрієтті і Альберту Роже, керівникам хору, за багаторічне служіння в нашій парафії, за чудовий спів, за концерти, які вони щорічно влаштовують для парафіян і гостей, за чудову музику, яка немов фіміам розливається під склепінням храму.

Нехай за заступництвом святого Миколая, покровителя нашої парафії, кожне серце буде відкрите на Божу ласку творити добро з любов’ю! 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net