Фатімська Божа Матір, молись за нас!

Сьогодні, 24 вересня, нашу парафію св. Миколая відвідала фігура Матері Божої з Фатіми. Такий неочікуваний подарунок від Марії отримали парафіяни теплого осіннього суботнього дня.

fatymska Matir Boja

Отець Станіслав Фірут SAC, який є директором Українського Фатімського Секретаріату і провадить це паломництво, заохочував присутніх довіряти Марії і використовувати її “зброю”, тобто молитву на розарії, чувати в молитві, приступати до Святих Таїнств. Ворог людський не спить і ніхто не знає часу, коли стане перед Небесним Отцем.

Нагадав отець і про обітницю Фатімської Богородиці – набоженство п’яти перших субот.

Поділився о. Станіслав також свідоцтвами благодатей, які вже отримали віруючи з України молячись перед фігурою Марії.

fatymska Boja Matir

Разом із фігурою Марії із Фатіми, парафіяни могли вшанувати також мощі святого Івана Павла ІІ та блаженних дітей – Гіацинти і Франциска.

Багато хто також виказав бажання взяти на себе одне з шести зобов’язань щоб бути записаному в “золоту книгу”, яка буде завезена до Фатіми.

Matir Boja Fatymska

Після офіційної частини кожен міг підійти і особисто зазирнути в очі Марії, побачити її посмішку, чи … можливо трохи сумний погляд, доторкнутись до фігури Богородиці, занести Їй свої прохання, очікування, подяку.

fatymska_Matir_Boja

Щиро дякуємо отцеві Станіславу за його служіння, за слово, яке він проказував до нас, за відкрите серце і готовність ділитися своєю любов’ю до Марії.

Більше фото за посиланням

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net