Престольне свято на честь св. Миколая

Сьогодні, 6 грудня 2014р., в нашій парафії великий день – Престольне свято на честь покровителя парафії св. Миколая. А яке ж свято без гостей та подарунків. Завітали і до нас дорогі гості: бр. Збігнєв Савчук – настоятель, бр. Матей Стибурський – вікарій з Дніпропетровська, кс. Олег Сакаєв – настоятель з Козятина, о. Йосип – настоятель монастиря, Салетин з Кривого Рогу з с. Анною, кс. Валентин з семінаристом Віктором, о. Ігор Пагулич – настоятель греко-католицької парафії в м. Дніпродзержинську.

Службу Божу очолив о. Олег. Під час проповіді розповів цікаві моменти з життя св. Миколая, та запрошував, як колись св. Миколай, вирішувати всі складні питання на молитві в храмі з Богом, аби прийняти вірне рішення та виконати Божу волю. Господь запрошує кожного до святості, а саме – до відновлення близьких відносин людини з Богом, через послух та покору, чеснот яких немає в пеклі, та відречення від гордині – гріха з яким не можна потрапити в Небо. Святість не є для вибраних, вона для кожного, хто є Божою дитиною.

На закінчення Святої Меси, після набожества до св. Миколая, всі вірні отримали благословення мощами святого. Діти, яких було в цей день багато в храмі, почали кликати св. Миколая. Де хто з малюків приготував для святого подарунки, малюнки або вірші. І св. Миколай також приніс дітям свої подарунки та пообіцяв повернутися через рік.

Чудовий спів хору “Canticum novum” під керівництвом Генрієтти і Альберта Роже супроводжував торжество свята.

Вітаємо всіх парафіян з Престольним святом, та бажаємо бути відкритими на діяльність Господа в своєму житті.

Більше фото у фотогалереї

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net