Бог не кличе сильних. День з Богом.

Літо добігає до кінця, незабаром розпочнеться новий навчальний рік. І на кінець шкільних канікул, у вівторок 28 серпня, ми влаштували  для дітей з парафії святого Миколая день з Богом. Це був незвичайний день з Богом, бо провели ми його на чистому свіжому повітрі, серед прекрасного краєвиду далеко за містом на березі р. Дніпро.

Розпочали день ми катехетичною частиною і говорили про Давида, про його покликання і помазання на царя Ізраїлю, про те, як він переміг страшного супротивника Голіафа. Хтось вперше чув ці історії, а хтось пригадував те, що раніше чув на катехезах.

Другою частиною нашого дня з Богом була творча частина. Діти в двох групах приготували і показали сценки про ці дві події із життя царя Давида. Чесно кажучи, дитяча фантазія, їх підхід до імпровізації, нас, дорослих, приємно вразив.

У вільний час хтось пішов грати у бадмінтон, а хтось допомагав брату Адаму і брату Леоніду збирати хворост, копати лунку під вогнище для обіду.

Поки обід готується дітлахи змагаються у естафетах, вчаться працювати в парах, підтримувати один одного і дбати про іншого. Набігавшись усі зголодніли і смачний польовий суп від настоятеля їли з апетитом та ще й добавки просили.

А далі дітей чекала несподіванка – прогулянка надувним човном по затоці. На жаль човен був всього один, а дітей – 21. Та і дорослі були не проти прогулянки на човні. Тому довелося вчитися ще й терпінню, бо очікувати на свою чергу це було не так легко.

Задоволені та щасливі діти поверталися додому і неодноразово питали – а коли ми поїдемо наступного разу?

Більше фото у фотоальбомі

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net