Христос народився!

Рівно о півночі світло в храмі згасло і по давній капуцинській традиції, настоятель нашої парафії бр. Ярослав виніс на руках фігурку Немовлятка Ісуса і поклав до вертепу. Залунала колядка і святково вбраний храм наповнився світлом.

rizdvo_isus_

 

На початку Пастерки настоятель парафії привітав усіх присутніх, хор “Canticum Novum”, о. Ігоря, настоятеля греко-католицької парафії “Преображення” і склав побажання для бр. Адама, з нагоди його дня ангела.

rizdvo_pryvitania_

Євангеліє від Луки отець Ігор заспівав, що було трохи несподівано і дуже гарно. Під час проповіді брат Ярослав звернув увагу на три моменти з Євангелія про народження Ісуса, які перекликалися з трьома знаковими моментами Пасхи. Підкреслив також, що Ісус має народитися в кожному серці, бо Він для того і прийшов, щоби віддати Своє життя аби спасти життя кожного з нас.

rizdvo_o.Igor_

Багато людей спали вдома, навіть не уявляючи собі яка це дивна і чудова ніч – Різдвяна ніч! А діточки, яки прийшли з батьками до храму, навіть і ті, що позасинали на руках у батьків, мали свою нагороду в кінці Служби Божої – несподіванку від брата Адама і чудовий рухомий вертеп.

rizdvo_dity_

Пастерка завершилася та ніхто не поспішав додому. Колядки у виконані хору під керівництвом Альберта і Генріетти Роже лунала одна за одною.

rizdvo_chor_

Христос народився! Славімо Його!

rizdvo_szopka_

 

фото у альбомі Пастерка – 2015

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net