Зимові фарби світу

Ось і відбувся традиційний концерт учнів Школи мистецтв (директор А. Ю. Роже) у Дніпродзержинському костелі св. Миколая.

У цьому році назва концерту «Зимові фарби світу» відповідала співпереживанням неспокійного часу і бажанням якнайшвидшого миру на нашій улюбленій Україні. Незважаючи на дощ з самого ранку у неділю, 1 лютого, до храму на концерт прийшло багато слухачів, яких настоятель парафії брат Ярослав зустрів добрими словами та благословеннями.

 

Концерт проходив біля вертепу, який закривав завісу саме в цей день, і діти мали можливість ще помилуватися цим творінням наочної історії Різдва в сьогоднішньому світі. Напевно, склепіння храму і гарячі оплески змусили молодших і старших учнів з особливою душевністю представити свої виступи.Особливий настрій у виступаючих настав з моменту, коли концерт було оголошено благодійним.

 

Калейдоскоп виступів змінювався фарбами різних інструментів, солістів та колективів. Епіграф, який прозвучав у пісні, яскраво виконаної випускником школи Марком Скрипченко, червоною ниттю з’єднав всі виступи «Хвалу Всевишнєму несу за цею чудовий небокрай – як не любить тебе, мій край!»

Наприкінці концерту були зібрані пожертвування на ліки для постраждалих бійців з Дніпродзержинська в сумі 1188,60грн.

 

 Колектив школи дякує всім за спільне переживання і благодійність.

Альберт і Генриетта Роже

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net