Зарічне і Ліман

16 березня, у четвер, брат Леонід Маєвський OFMCap з братом Володимиром Процько OFMCap і нашими волонтерами Світланою та Ольгою відвідали Лиман та селище Зарічне. Лиман – це місто в Краматорському районі Донецької області, населення якого до війни складало понад 22 тисячі осіб. Під російською окупацією місто знаходилось від 22 травня до 1 жовтня 2022 року. В Лимані зустрілися з військовими, яким передали піч-буржуйку та продукти.

Звідти вирушили до Зарічного, що знаходиться в 12 км від Лиману. Це селище міського типу де до війни проживало близько 2 500 осіб. Воно було окуповане від 27 квітня до 2 жовтня 2022 року.

Там ми роздавали гуманітарну допомогу для мешканців: продукти харчування, миючі засоби та одяг. Люди, яких ми зустрічали, дякували за те, що не забуваємо про них і приїжджаємо з допомогою. Був час на спілкування і спільну молитву. Місцеві розповідали про історію свого життя, про те як мусили залишати свої домівки і господарство під час окупації. В селищі ми бачили багато зруйнованих будинків і пошкоджених комунікацій.

На прощання люди просили про благословення і запрошували відвідувати їх частіше. Під час нашого перебування в селі постійно лунали вибухи. Подорож тривала 18 годин, загалом подолали понад 800 км. Незважаючи на втому, була радість, що місія вдалася. Богу подяка за все!

«
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net