Закрито Святі Двері у папській базиліці

Напередодні завершення Ювілейного року Милосердя минулої неділі у всіх кафедральних соборах світу відбулося офіційне закриття Святих Дверей.

Articolo

Виняток склали врата центральноафриканського столичного собору Бангі, які – перші в світі – в листопаді минулого року відчинив Папа Франциск. За словами президента помісної єпископської конференції монс. Д’єдонне Нзапалаінгі, це стане «знаком того, що кожен день – це час милосердя. Нехай цей Ювілейний рік Милосердя покладе край війні і принесе справедливість всім жертвам конфлікту, особливо біженцям», додав центральноафриканський архієпископ, який в наступну суботу – в супроводі імама і лідера євангеліків Банги – прибуде до Ватикану для отримання кардинальського сану з рук Папи Франциска.

Святі врата римської Латеранской базиліки були закриті під час церемонії, яку очолив кардинал-вікарій Агостіно Валліні. «Остаточна доля світу залежить не від людей, а від Божого милосердя, – підкреслив кардинал. – Милосердя не є проявом слабкості, а навпаки, сили, великодушності і потужного сяйва велелюбної всемогутності Небесного Отця». Господь завжди приймає кожного з нас і радіє з нашого повернення до Нього, зазначив єрарх, підкреслюючи, що людина по-справжньому живе тільки тоді, коли вона «дарує любов і справедлива до ближніх».

Про любов і братерство говорив кардинал Сантос Абріль-і-Кастельо, який очолив закриття Святих Дверей в римській базиліці Санта-Марія Маджоре. В кінці Ювілейного року «Христос запитує нас про нашу любов до Бога і до братів», зазначив кардинал. На цій дорозі святості «ми потребуємо провіднику, тобто в материнській долоні Пресвятої Богородиці», яка вказує вірний шлях до Христа. Єрарх нагадав про слова Папи Франциска, виголошених 1 січня на церемонії відкриття Святих Дверей базиліки: «Кожен, хто переступає цей поріг, може бути впевнений, що поруч з ним буде Пресвята Діва Марія».

За матеріалами: ru.radiovaticana.va

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net