“Я звіщаю вам велику радість: для вас сьогодні народився Спаситель”.

«Не бійтеся, бо ось  я благовіщу вам велику радість, яка буде для всього народу: для вас сьогодні в місті Давида народився Спаситель, який є Христос Господь. А ось вам знак: знайдете сповите Немовля, котре лежить у яслах». (Лк 2, 10-12)

Христос народився!
Славімо Його! 

Є дві ночі впродовж Літургійного року, які відрізняються від усіх інших. І перша з цих ночей – це ніч Різдва Христового. Спаситель прийшов в світ, щоб кожен, хто прийме Ісуса до свого серця міг увійти в Небесне Царство.

Рівно опівночі, в цілковитій темряві, розпочалася Пастерка. Літургійна служба на чолі з настоятелем парафії братом Адамом Врубель, який тримав на руках фігурку Немовляти Ісуса, увійшла до храму. Зазвучали перші акорди колядок, заблищали вогники на ялинках і світло осяяло весь храм. Христос народився! Літургійні читання провели присутніх від сповіщення пророком Ісаєю про народження Месії до моменту втілення Слова в Богочоловіка.

Бути схожим на Йосифа, слухати Бога і йти виконувати те, до чого Господь Тебе закликає – для цього потрібна повна довіра до Небесного Отця. Це є місія кожного християнина. І саме до цього закликав присутніх, під час своєї проповіді, настоятель – бути схожими на Йосипа в його довірі до Бога, в його готовності виконувати Божу волю, навіть коли він не розумів чому саме все це відбувається в його житті.

На кінець Служби брат Адам подякував всім за участь в Урочистості, особлива подяка маленьким міністрантам та всім присутнім дітям за любов до Господа та готовність пожертвувати сном. В ніч Різдва розділити з нами цю радість прийшов отець Ігор Пагулич, настоятель греко-католицької парафії Преображення Господнього, його родина та жителі нашого міста.

Атмосферу свята Різдва Христового зробив по особливому урочистою чудовий спів хору “Canticum Novum”, який лунав під склепінням храму, наче спів ангелів.

Сердечно вітаємо всіх парафіян зі святом Різдва Христового!

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net