Христос Народився!

Христос народився! Славимо Його!

І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.

(Ін 1.14)


Цей заклик-привітання неодноразово лунав під склепіннями храму в цю ніч. Чудова, неймовірна Різдвяна ніч зібрала багата парафіян і гостей близько о півночі 24 грудня в костелі святого Миколая у Дніпродзержинську. Немовлятко Ісус дав сили подолати темну ніч, відсутність громадського транспорту і сім’ями, з маленькими дітьми та поодинці зібратися на Пастирку.

Рівно о півночі настоятель парафії бр. Ярослав Федірчук, за давньою капуцинською традицією, в повній темноті вніс Немовлятко Ісуса і поклав до вертепу. «Народ, що в темноті сидів, світло велике побачив, а тим, хто сидів у країні смертельної тіні, засяяло світло». (Мт 4.16) Гарно прибраний храм, спів хору «Сanticum Novum» та надзвичайна ніч створювали святковий радісний настрій.


Під час проповіді бр. Ярослав закликав відкрити свої серця для Господа, аби там запанував мир. Від непослуху Адама прийшла ворожнеча у світ і звірі, з якими людина перебувала у мирі, стали для неї «ворогами», тобто дикими тваринами. Та не тільки тварини стали дикими, в серці людина сама для себе стає «дикою», відвертається від Бога. Але коли ми відкриваємо свої серця для Господа, коли впускаємо до храму наших сердець Святого Духа і дозволяємо Йому діяти в нашому житті, то «дикий звір» в нашому серці засинає. «І замешкає вовк із вівцею, і буде лежати пантера з козлям, і будуть разом телятко й левчук, та теля відгодоване, а дитина мала їх водитиме! А корова й ведмідь будуть пастися разом, разом будуть лежати їхні діти, і лев буде їсти солому, немов та худоба! І буде бавитися немовлятко над діркою гада, і відняте від перс дитинча простягне свою руку над нору гадюки, не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває!» (Ісая 11.6-9)

Після закінчення Святої Меси, ще довго лунали колядки в храмі. Спочатку у виконані хору «Сanticum Novum» (керівники Генріетта та Альберт Роже), а потім парафіяни підхопили «естафету». Дітлахи, протискуючись між дорослими зібралися біля Вертепу, де в цьому році з’явилися нові «експонати», які є відголосами останніх подій в Україні.

Христос народився! Славимо Його!

Щиро вітаємо всіх парафіян, католиків і весь люд Божий з Різдвом Христовим та запрошуємо до костелу святого Миколая у Дніпродзержинську відвідати сьогорічний Вертеп!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net