Хресна Дорога для убогих

У п’ятницю, 19 березня 2021р, в нашому храмі, під проводом настоятеля брата Адама Врубель OFMCap, за участю спільноти Віднови у Святому Дусі, відбулася Хресна Дорога для безхатченків та убогих, що приходять до кухні святого Антонія.

Як часто ми помічаємо потреби інших, тих хто поруч з нами, наших рідних та близьких? А чи звертаємо увагу на потреби нужденних? Чи маємо співчуття до їх болю, страждань? Чи знаходимо в собі силу, відвагу допомогти хоча б комусь з них?

Роздумуючи над стражданнями Христа, нужденні, що приходять до кухні святого Антонія та парафіяни, яки були присутні на Хресній Дорозі, разом могли пережити останні години земного життя Спасителя.

“Виявити милосердя – це змилосердитися над людською неміччю. Це виявити людяність і допомогти у перших елементарних потребах, що можливо не позбавлять людини її хреста, але додадуть сили нести важкий тягар щоденності і продовжити шлях життя. Це дозволити Богові через тебе виявити любов до Свого створіння!” – з роздумів до третьої стоянки.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net