Весняна формаційна зустріч капуцинів в Україні

IMG_8733Танення снігу і несміливе зазирання сонця у вікна, вказувало на близький прихід весни. У Старокостянтинові, власне при такій аурі погоди пройшла ще одна щорічна зустріч формаційна Братів Менших Капуцинів кустодії України та Росії. Проходила зустріч повних два дні формації, а саме 27 і 28 січня 2016. Запрошеним гостем, провадити конференції в цьому році для зібраних, був брат професор доктор у хабіті Анджей Дерджюк OFMCap з Варшавської провінції.

Тема цьогорічної зустрічі стала: Таємниця Божого Милосердя в душпастирській практиці. Брат Анджей, представив матеріал протягом 8 лекцій на наступні теми: Антропологія милосердя; Природа Божого милосердя; Метод навчання ся милосердю в пастирському служінні; Учинки милосердя, реалізовані в дусі фантазії милосердя та Випадки милосердя у сповіді і духовному керівництві.

IMG_8755У ході зустрічі, свою Приміційну Святу Месу в Старокостянтинові відправив недавно висвячений на священика Олександр Могильний. У Євхаристії взяли участь майже у всі брати з Кустодії. Це була остання зустріч перед капітулой, де буде обрано Глава Кустодії, в якій візьмуть участь брати після Пасхи 2016 року.

Капуцини – Кустодії України і Росії
бр. Павло Теперскі OFMCap & бр. Ігор Гуменюк OFMCap

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net