Великодній обід для убогих

21 квітня, в черговий раз, ми святкували Воскресіння Христове із нашими підопічними, що приходять до Кухні святого Антонія. Ніколи не говоримо їм заздалегідь аби це було для них приємною несподіванкою, маленьким сюрпризом. Вже стало доброю традицією стелити білі скатертини на стіл, запалювати свічку, як символ Світла Христа і, звичайно ж, подарунки.

Цьогоріч настоятель парафії брат Владислав Гмирко OFMCap м’яко, але наполегливо попросив, щоб ми напекли паски, це ще більше допоможе їм пережити свято з радістю. І Господь потурбувався про це! Рівно 55 пасочок були готові на п’ятницю. Нехай Господь благословить руки, що з любов’ю вимішували тісто та випікали паски.

Запитаєте, а чи було Слово Боже? Звісно було! Брат Володимир Процько OFMCap прочитав уривок з Євангелія від Іоана, а потім розтлумачив мудрість Божих Слів. Перед їдою спільно помолилися, потім співали великодні пісні.

Господь був з нами і це відчувалося по обличчях присутніх, в словах вдячності Богу за турботу про кожного! Нехай Господь щедро винагородить нашим добродіям, завдяки яким ми мали можливість влаштувати святковий обід для убогих! Божого благословення для тих, хто влаштував це свято і служить цим бідним!

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net