Традиції Католицької Церкви – перші четвер, п’ятниця, субота і неділя кожного місяця

adoraciaВ тижневому колі літургійного часу особливе місце належить недільному дню: цей перший день тижня присвячений святкуванню Великодньої Таємниці, тому неділя має дотримуватися як головний святковий день тижневого циклу.

Перший четвер кожного місяця

Прекрасну традицію має Католицька Церква – в кожний перший четвер місяця (саме в цей день тижня на Таємній Вечері, Ісус Христос колись встановив таїнство Євхаристії і Священства) у багатьох парафіях відбувається виставлення Пресвятих Дарів, тобто вшанування Євхаристичного Ісуса. Під час поклоніння Пресвятим Дарам віряни моляться за священиків і ченців, про нові покликання до такого служіння та дякують Всевишньому.

В нашій парафії кожний перший четвер місяця спільнота «Преображення» віднови у Святому Дусі збирається на адорацію Ісуса Євхаристичного у Пресвятих Дарах, яка відбувається одразу після Святої Меси.

Перша п’ятниця кожного місяця

У п’ятницю Церква згадує хресні страждання Христа, тому в цей день католики утримуються від вживання м’яса. І кожна перша п’ятниця місяця присвячена, за традицією Католицької Церкви, вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. Також кожної першої п’ятниці місяця священик відвідує хворих, які самі не в змозі дістатися до храму і уділяє їм Таїнство Примирення і Святе Причастя.

Перша субота місяця – шанування Непорочного Серця Марії.

10 грудня 1925р. Богородиця з’явилася сестрі Люції в місті Понтеведра (Іспанія). Вона сказала: “… Я обіцяю допомагати в годину смерті всіма необхідними для порятунку милостями тим душам, які мають намір виправити своє життя і які будуть по перших суботах п’яти місяців поспіль:

Ходити на сповідь.
Причащатися.
Молитися Святим Розарієм (5 десятків).
Бути разом зі Мною в церкві хоча б 15 хвилин, розмірковуючи про таємниці Святої Вервиці.

Ці чотири умови – прохання Богородиці. Все це ми повинні робити з наміром виправити і присвятити своє життя Непорочному Серцю Богородиці. Це необхідно здійснювати п’ять місяців поспіль, і все це приносити Богородиці як жертву винагороди за наші гріхи.

Перша п’ятниця, перша субота і перша неділя місяця зазвичай випадають на один і той же тиждень. Сповідь в один з цих днів поширюється на всі три дні. Рекомендується приступати до Святого Причастя в ім’я спокутування в кожен з цих трьох днів, пропонуючи Богородиці трохи більше, ніж Вона просить, – і допомагаючи цим відшкодовувати щось за тих, хто не бажає приносити взагалі нічого.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net