Тобі, Матінко моя …

Зі словом привітання від імені настоятеля парафії брата Адама, до всіх присутніх звернувся брат Леонід Маєвський і побажав, щоб цей час був часом, не тільки приємним, а часом коли серця будуть наповнюватись миром і покоєм.

“Мама! Матуся! Матінко моя! Благословенно Ім’я Твоє, і слава подвигу і силі, материнській любові.
Сьогоденним весняним вечором ми знову з вами зустрілись в цьому прекрасному храмі, де можна подумати про сьогодення і вічне. А що може бути дорожче найріднішої людини – МАМИ. Нехай цей концерт буде звучати подякою усім матерям і нехай покликання любові знову і знову відкриває ваші серця.”

Цими прекрасними словами розпочався традиційний весняний концерт духовного хору “Canticum Novum” під керівництвом Генрієтти і Альберта Роже. На початку концерту слухачі відразу занурились у світ старовинної класичної музики і співу. “Аве Марія”, у виконанні хору лунала під склепінням храму і наче підносила слухачів до Небесної Матусі – Богородиці. Вірші про Марію, Матінку Божу, музичні твори у виконанні хору, скрипки і флейти, вокалу і фортепіано супроводжувались слайдами на екрані, що стало чудовим доповненням. Твір у виконанні хору “Маріє, Матінко моя”, написаний Генріеттою Роже, став наче містком між старовинним часом і минулим століттям.

Несподіванкою стали сторінки з нової книги “Ельна”, яку написав наш парафіянин, знаний історик нашого міста – Олександр Слоневський. Листи люблячої матері до сина.
І між цими листами звучала і звучала чарівна музика і спів.

На якийсь час усі перенеслись в часи очікування матерями своїх синів з війни … спів торкав сердець слухачів, у багатьох на очах блищали сльози…

“Где живет любовь” – хоровий твір Генріетти Роже, що було написано після прочитання вірша Матері Терези на стіні сиротинця в Калькути, проникав у душу, торкався за живе.

Молитвою “Боже, Великий, Єдиний” закінчилося це чудове свято!

І хоча наш храм не такий і маленький, але не зміг вмістити усіх, хто прийшов на цей концерт, багато кому довелося увесь час простояти на ногах, та ніхто через це не пішов додому.

Нехай Господь щедро винагородить керівникам хору, і всім учасникам концерту за цей чудовий час, що ми провели разом, слухаючи затамувавши подих прекрасну музику і спів, вірші і прозу!

DSCF4694

DSCF4705

DSCF4709

DSCF4714

DSCF4715

DSCF4722

DSCF4749

Більше фото можна подивитись у фотоальбомі.

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net