Таїнство Миропомазання в нашій парафії

В неділю 21 травня, під час Служби Божої, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук уділив Таїнство Миропомазання 14 нашим парафіянам. В католицький Церкві Таїнство Миропомазання завершує благодать Хрещення. Воно є Таїнством, яке дає Духа Святого, щоб глибше укоренити нас у Божому синівстві, міцніше поєднати з Христом, зміцнити зв’язок християнина з Церквою, більше залучити його до її місії і допомогти у свідченні про християнську віру словом і ділом. Таїнство Миропомазання називають таїнством християнської зрілості.

Коментуючи фрагмент Євангелії Отець Єпископ зазначив на чому має полягає ця християнська зрілість. Вона означає готовність до виконання Божої волі в житті християнина. А Божою волею і Божим прагненням є передусім бути одне з людиною, обдарувати її участю у своїй любові. Християни мають бути свідками цього.

Дякуємо Богові за сьогоднішню Урочистість і молімося щоб всі, хто отримав благодать Таїнства Миропомазання були вірними учнями Христа і свідками Його любові.

«
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net