Різдвяні Вечорниці

Зазвичай на родинне свято збирається вся родина. Часто запрошують також і гостей. Сьогодні, 23 січня, в нашій парафіяльній родині відбулося саме таке родинне свято, на яке зібралися парафіяни та гості з нашого міста. Господь щедро обдарував парафіян різними талантами – тож ведучими (В’ячеслав та Юлія) та виконавцями були самі парафіяни.

Першими завітали колядники, за ними прославити народження Христа прийшли діти-пастушки і проспівали чудову колядку. Один виступ змінювався наступним, звучав саксофон, труба, співали і грали родинами (Жидкови, Хотинські),  колективами та соло (Євгенія).

Звучали колядки та пісні на різних мовах. Так, колядка “Тиха ніч” пролунала німецькою мовою у виконані родинного дуету – пані Лідії, яка незабаром буде обходити своє 85-річчя та її доньки Марини, що і була натхненником ідеї цього свята. Відому пісню “Czarna Madonna” виконав польською мовою священик Павло. Хор “Canticum Novum” під керівництвом Генрієтти Роже спустився з хорів щоб разом із парафіяни співати колядки.

Та родзинкою на цьому святі стала балада «Hallelujah» у виконанні Кирила під супроводом ансамблю. І сам спів, і слова цієї пісні торкнули не одне серце.

Завершила це родинне свято композиція Jingle Bells, яку на біс виконав джаз-бенд квартет. Теплий родинний дух створив особливу атмосферу цього свята – нікому не хотілося розходитися. В своєму заключному слові до присутніх настоятель парафії брат Адам наголосив на останні слова першого читання з Літургії Слова на сьогодні – “Радість у Господі – це ваша сила“.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net