Приміційна Служба Божа

Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.(Ін 15:4)

 

У неділю, 3 травня 2015р, у нашому храмі святого Миколая відбулася приміційна Служба Божа, яку очолив і провів неопресвітер (висвячення відбулося 24 квітня 2015 року в Красилові) брат Леонід Кушнірук OFM Cap.

На початку Святої Меси спільнотові групи парафії щіро привітали молодого священика, бажаючи йому витривалості та рясних плодів служіння.

В своїй проповіді, брат Леонід звернув увагу на необхідність перебування в тісних стосунках з Господом. Зауважив: – Мені сьогодня бажали багатих плодів служіння, та для мене найголовніше, не плоди, а перебування в Господі. А вже Сам Господь нехай турбується про плоди, скільки їх має бути та коли. Бо лише від Нього залежить все. Та від кожного з нас залежить тільки, чи ми відповімо Йому “Так” на запрошення.

На кінець Святої Меси брат Леонід ще раз подякував усім присутнім за спільну молитву та уділив особливе благословіння, на початку священиками – брату Ярославу Федірчук та брату Адаму Врубель, потім богопосвяченим особам – брату Леоніду Маєвському та с. Бригіді, і нарешті всім пристунім.

Нехай Божа Матінка захищає та провадить брата Леоніда Кошнірук нелегкою, але такою прекрасною дорогою служіння.

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net