Промовляє до нього Ісус: Паси вівці Мої!

Тож благаю … пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно, не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір. (1 Петра 5. 1а,2-3)

DSCF0340

Сьогодні, 14 серпня 2016 року, парафіяни дякували своєму настоятелю, брату Ярославу Федірчук, який на протязі шести років ділився своєю вірою, своїми знаннями та своїм життям зі спільнотами та парафіянами. Теплі слова подяки лунали від щирого серця. Для багатьох парафіян брат Ярослав був не просто настоятелем. За ці шість років було пережито багато подій, ситуацій, важких і критичних, цікавих і важливих. Комусь настоятель допоміг відкрити своє покликання, комусь примиритись із собою та Господом, а комусь, навіть, відкрити для себе Бога.

Багато хто відчував смуток і жаль, що доводиться прощатися, хтось не міг стримати сльози на очах… Та маємо відпустити і дякувати Богові за дар служіння в нашій парафії брата Ярослава, і будемо пам’ятати про нього в своїх молитвах.

Jaroslaw Fedirchuk OFMCap

Подякувати за служіння одного настоятеля і привітати нового – брата Адама Врубель, приїхав віце провінціал брат Блажей Суска. Брата Адама в парафії знають добре, адже він вже сім років працює в нашій парафії. Знають його не тільки як вікарія, духовного наставника спільноти “Преображення” Віднови у Святому Дусі, але й як вправного майстра, який вміє і любить працювати своїми руками. Так його знаменита шопка знана не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Просимо доброго Бога, щоб обдарував нового настоятеля мудрістю, витривалістю і любов’ю!

DSCF0369

По закінчені Євхаристії парафіяни ще довго не відпускали ані брата Ярослава, ані брата Блажея, свого першого настоятеля від капуцинів.

DSCF0418

Дякуємо Тобі, бр. Ярославе, за служіння, за науку, за приклад життя і відкритість. І нехай Господь буде для Тебе найкращою нагородою!

DSCF0395

Більше фото за посиланням

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net