Паломництво покликання та вічні шлюби с. Веніаміни

 I сказав їм Ісус: „Ідіть услід за Мною, — і зроблю, що станете ви ловцями людей“.  (Марк 1. 17)

10 вересня поточного року парафіяни нашої парафії вирушили в паломництво до Риму. Розпочалося паломництво літургією покути, щоб кожен міг із чистим серцем вирушити в далеку дорогу, дорогу розпізнання свого покликання згідно Божої волі.

Чи замислювався Ти до чого Господь кличе саме Тебе? Чого Він очікує від Тебе? Багато хто з християн задають собі ці питання і шукають на них відповідь. Маринка Журавель, наша парафіянка із першої неокатехуменальної спільноти розпізнала своє покликання і відповіла Богові – “Амінь!”. Дорога до вічних шлюбів була нелегка і тривала, та щастя на обличчі під час складання вічних шлюбів говорило само за себе – с. Веніамін (в миру Марина) знайшла своє покликання! Радість зустрічі тих паломників, хто знав Маринку особисто, теплі слова та обійми, сльози на очах, взаємні побажання та прохання про молитву… Багато емоцій, багато тепла, багато Божої любові!

Під час паломництва ми відвідали деякі міста Італії – Лорето, Перуджо, Ассізі, Мачератто, Монте-Сант-Анджело, Озимо, Рієті, Рим. Пощастило нам відвідати – Базиліку Санта-Каса в Лорето, Базиліку св. Йосипа з Купертино, Базиліку Святого Петра у Ватикані, Базиліку Святого Павла за міськими мурами, Базиліку Санта-Марія-Маджоре, Колізей та інші католицькі святині.

Під час паломництва було також багато молитви, духовного читання, конференцій та відкривання Слова Божого. З нами подорожували і кожного дня допомагали святі Божі – святий Франциск та свята Клара, отець Піо з П’єтрельчіни, Йосип з Купертино, Антоній з Падуї, Леопольд Мандіч, Іван Павло ІІ та святий Петро.

Разом із нами в паломництві прийняли участь парафіяни із Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Старокостянтинова, Хмельницька та інших міст України.

Дякуємо усім доброчинцям, українським та італійським родинам, які гостинно приймали паломників на нічліг. Дякуємо сестрам-бенедиктинкам за теплий та гостинний прийом. Нехай добрий Бог щедро винагородить усім доброчинцям та нашим духовним провідникам у цьому паломництві – брату Адаму Врубель, брату Ярославу Федірчук, брату Йосипу Хроми, брату Леоніду Маєвському та о. Олександру Кушті.

Фото в альбомі за посиланням

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net