Ніч чування на Зіслання Святого Духа

Цього року Урочистість Зіслання Святого Духа Спільнота “Преображення” зустріла на спільному нічному чуванні із братами й сестрами з парафії Святого Йосифа в м. Дніпрі в ніч з 22 на 23 травня.

Як Апостоли були зібрані разом і чекали обіцяного Духа, так і учасники нічного чування разом просили та очікували  зішестя Духа Святого.

Адорація Ісуса в Пресвятих Дарах, молитва в дусі ТЕЗЕ, духовна конференція – впроваджували присутніх в глибоке прагнення прийняти Духа Святого, розпізнати Його дію в особистому житті та йти за Ним. Конференція брата Володимира змусила замислитись кожного над тим, які Плоди Святого Духа я маю, яких щиро прагну та чи прошу Господа їх отримати.

Укріплені Словом Божим, прийнявши Ісуса у Святому Причасті, учасники нічного чування в молитві прослави  віддали шану та подяку Богу за всі благодаті, якими Він обдаровує нас.
Щиро дякуємо братам і сестрам з парафії Святого Йосифа за спільну молитву та гостинність.

З усього серця дякуємо Господу за цей благодатний час. Нехай Дух Святий провадить кожного з нас, зміцнює, очищає, щоб ми несли Божу любов до кожного, кого Господь ставить на нашому життєвому шляху!

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net