Неділя Божого Милосердя

“Бажаю, щоб перша неділя після Великодня була святом Милосердя”. (Щоденник св. Фаустини, 299)

9. Nedilia Bozogo MyloserdiaУ першу Неділю після Великодня Католицька Церква вшановує Боже Милосердя. Це свято в літургійний календар для Краківської архієпархії ввів кардинал Франтішек Махарський у 1985р., потім деякі польські єпископи зробили те ж в своїх єпархіях. В 1995 році Папа Римський Іоанн Павло II, на прохання польських єпископів, офіційно ввів це свято в календар для всіх єпархій Польщі. У день канонізації сестри Фаустини, 30 квітня 2000 року, Папа проголосив неділю Божого Милосердя святом всієї Церкви.

Наша парафія також разом зі всією Католицькою Церквою сьогодні святкувала цю Урочистість. Сестри з конгрегації Ісуса Милосердного, які працюють в нашій парафії, розповідали про вшанування Божого Милосердя і про сам образ, після чого кожен міг вклонитися і вшанувати образ Ісуса, довірившись Його Милосердю.

18. Nedilia Bozogo Myloserdia“Прагну, щоб свято милосердя було притулком і захистком для всіх душ, а особливо для бідних грішників” (Щоденник св. Фаустини, 699).

Після “Коронки до Божого Милосердя” перед Пресвятими Дарами, всі діти, що прийшли з батьками на Євхаристію змогли отримати особливе благословення, як завжди в першу Неділю місяця.

Більше фото у фотогалереї

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net