Навчальний рік разом із Творчою Майстернею

Ось і закінчився ще один навчальний рік в Творчій  Майстерні при парафії святого Миколая.

Весело та захоплююче проходили зустрічі для дітей віком від 4-х до 8-ми років у групі “Пізнавайликі”. Багато чому навчилися та дізналися вони за цей рік. Під час катехез знайомилися з біблійними героями та намагалися побачити не тільки чужі погані або гарні вчинки, а головне – свої, що не завжди було легко. Веселі руханки та спортивні вправи і змагання допомагали дітлахам навчитися працювати в команді та розвиватися особисто. Творча частина занять була не менш улюбленою у пізнавайликів, бо саме в цей час можна було зробити якусь цікаву, вироби із солоного тіста, аплікацію із крпи або пластилину чи вітальну листівку для коханої матусі чи татуся або бабусі. З нетерпінням діти чекали кожної суботи, щоб піти “до святого Фелікса”, де проходили заняття у “Пізнавайликів”.

Для дітей віком від 9 до 13 років в “Творчій Студії” навчальний рік був насичений і різноманітний на майстер класи: діти оволодівали майстерністю миловаріння, розвивали свої кулінарні здібності, працювали із матеріалами біжутерії – виготовляли чудові прикраси для себе та коханих матусь, знайомилися і оволоділи різними техніками малювання фарбами, робили м’які іграшки із шкарпеток, взимку годували пташок власноруч зробленими “вітамінними бутербродами”, робили різноманітні поробки з бросового матеріалу та багато, багато інших цікавих речей, навіть духи на власний смак. Час від часу проводилися спільні зустрічі з дітками та підлітками з особливими потребами, де діти вчилися навзаєм приймати один одного.

Заняття з польської та англійської мови проводилися для дітей шкільного віку від 6 до 16 років. На заняттях англійської мови діти молодшого віку в ігровій формі вивчали та закріплювали лексику та граматичний матеріал. Дуже великим попитом серед учнів користувалися командні ігри та різні види змагань, де кожен хоче бути переможцем і це слугує дуже гарною мотивацією для кращого вивчення матеріалу. В групах більш дорослих дітей уклін робився в бік граматики. Під час уроків в школі вчитель не має можливості детально зупинятися на тих чи інших граматичних аспектах, тому в більшості школярів виникають труднощі саме з граматикою.

Заняття польської мови дещо відрізняються від занять англійської мови. Так як польська мова не вивчається в школах, вивчення починається з алфавіту та звуків як в молодшій так і в старшій групах. Дітям дуже цікаво вчити польську мову, на заняттях постійно проводять аналоги з українською чи російською мовами. Деякі учні, які відвідували заняття польської мови в минулому році, зараз вже вчаться в Польщі.

Головним показником досягнень учнів є те, що вони з радістю йдуть на заняття, ніколи не виникає питання дисципліни під час проведення занять. Адже не є секретом, що запорука успіху – є бажання вчитися у дітей. Якщо дитина відкрита на щось нове, зацікавлена і в неї горять оченята – це вже 100 відсотковий взаємний успіх!

Сердечно дякуємо усім доброчинцям і благодійним організаціям

      

Більше фотографій та про те як проходять заняття можна подивитись на нашій сторінці у ФБ

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2022 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net