Нагодуй голодних …

Ми знаходимось у Каменському на південному сході України. Складається враження, що це забуте місце. Місто безлічі суперечностей. Гарне місце на Дніпрі, де розвивається промисловість, є водночас містом, яке особливо страждає від бідності духовної та матеріальної.

Починаючи з 1999 року, як брати капуцини, ми присутні тут з пастирською службою в костелі святого Миколая. Слідом за духовним заповітом святого Франциска Ассизького та, виконуючи Конституцію Братів Менших Капуцинів, ми живемо своїм братнім життям серед нужденних, з великою любов’ю беручи участь у їх бідності та приниженнях.

Вже чотири роки проводимо кухню, де бідні з усього міста можуть отримати чай, хліб та гарячий суп. Ми також допомагаємо їм, надаючи базову медичну допомогу. Зима – це особливо важкий час для всіх нас. Немає відповідних умов для приготування їжі, немає приміщення з підігрівом, де убогі могли б харчуватися в гідних умовах або де наші волонтери могли б подбати про їх здоров’я.

Все це може змінитися завдяки вам – людям, які мають відкриті серця!

Наша мрія – побудувати кухню, де ми зможемо готувати їжу, але перш за все, де наші підопічні зможуть сидіти в теплій кімнаті та з’їсти тарілку супу. Для багатьох з них це єдиний прийом гарячої їжі протягом дня.

110 000 гривень – саме стільки нам потрібно, щоб побудувати будиночок з повністю обладнаною кухнею, туалетом та кімнатою, де убогі зможуть отримувати медичну допомогу та їжу. Це величезна сума для нас. Ми не в змозі понести цей тягар самостійно. Ми також не хочемо залишати своїх бідних без підтримки. Хочемо наслідувати словам Господа Ісуса: «Бо Я голодував і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви”(Мт 25:35).

Кожна гривня – це пожертва, яка допоможе нам здійснити нашу мрію про теплу кухню. Ми оточуємо всіх наших благодійників особливою молитвою і дякуємо їм за вашу любов та чуйність до потреб інших.

Пожертви можна складати на картку ПриватБанку:
4149 6293 4162 5853
Леонід Маєвський

Хай добрий Бог дасть усім спокій і благословить вас!

 

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net