Міні-паломництво до Санктуарія Бога Отця Милосердного

Тільки вчора дев’ятеро дітей з нашої парафії прийняли перше Святе Причастя, а сьогодні Господь приготував для них подарунок – міні-паломництво до Санктуарія Бога Отця Милосердного у Запоріжжі.

Ще не вгамувались емоції вчорашнього дня, а вже сьогодні дітвора прокинулась рано вранці і мерщій до костелу. І хоча виїзд було заплановано на раню пору, всі прийшли заздалегідь. Дорога промайнула швидко і ось ми вже у Запоріжжі.

Єпископ Ян хоч і був зайнятий, але вийшов до нас щойно ми приїхали, привітав дітей і склав гарне побажання, а на згадку про паломництво подарував кожному молитовник. 

19.06.2017 - DSCF6679

Службу Божу для дітей відправляв брат Адам і після Євхаристії трохи розповів про святих, чиї мощі знаходяться в Санктуарії. Потім відвідали крипту, де покояться останки першого єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії – Станіслава Падевського. Коротенька фотосесія і … чай/кава зі смаколиками і смачненьке морозиво від єпископа Яна.

19.06.2017 - DSCF6698

19.06.2017 - DSCF6720

19.06.2017 - DSCF6727

19.06.2017 - DSCF6731

19.06.2017 - DSCF6740

Перед нашим поверненням, поки ми чекали на єпископа Яна, щоб подякувати за гостинність, вийшов настоятель о. Томаш і розповів чому купол в храмі саме такий, а не “католицький”. Діти звикли що круглий купол тільки в православних храмах. Досить цікава історія. В проекті спочатку була звичайна верхівка храму, але Папа вніс “коригування” в проект і зараз в Санктуарії купол, як в базиліках Риму. Базиліка, це було місце де збирались на наради, вирішення різних питань, суду і т.і. У християн базиліка стала місцем важливих християнських подій. Зараз храм не має статусу базиліки, але з часом при певних умовах, Папа може надати цей статус.

Коли вийшов єпископ якраз почали бити в дзвони, було 12:00 і ми усі разом з єпископом відмовили молитву “Ангел Господень”. На прощання отримали особливе єпископське благословення і вирушили додому.

19.06.2017 - DSCF6784

Нехай Господь благословляє цих дітей і їхні родини. Велика подяка настоятелю брату Адаму за можливість відвідати у білий тиждень Санктуарій і прийняти там Святе Причастя.

Більше фото у фотоальбомі

« »
Скринька для пожертв

Парафія святого Миколая

Copyright © 1898-2023 Усі права застережено.

Повне або часткове використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови посилання
(для інтернет-видань - гіперпосилання) на https://www.snicola.net